Zamów jedzenie z dowozem (22) 779-43-86 lub 505-445-117

O NAS

1Nowoczesne wnętrze, z akcentem motocyklowym sprawia, że każda wizyta w LEO SPEED FOOD będzie wyjątkowa i na długo zapadnie Państwu w pamięci.

 

2To miejsce, w którym skorzystasz z bezpłatnego dostępu do internetu. W ciepłe dni zapraszamy również do naszego ogródka letniego. Dysponujemy dużym parkingiem na samochody i motocykle.

Najważniejszą wartością dla nas jest dbałość o smak i jakość potraw, dlatego też bazujemy na własnej produkcji.

Wszystkie dania przyrządzamy z użyciem świeżych warzyw oraz świeżego mięsa. Nie używamy wzmacniaczy smaku, czy substytutów w proszku. Kebab jest starannie przygotowywany od surowca na miejscu – przyprawiany mieszanką ziół i przypraw. Sosy do potraw i kanapek w większości wykonujemy na miejscu. Surowce zakupujemy od uznanych na rynku producentów. Spójrz w zakładkę MENU.

Z łatwością znajdziesz nas w Otwocku vis a vis Urzędu Skarbowego  przy ulicy Matejki, obok Carrefour’a.

Oferujemy dania na miejscu oraz z dostawą pod wskazany adres. Minimum zamówienia to 40 zł. W promieniu 2km dostawa gratis. Na terenie Otwocka i Karczewa (powyżej 2km < 3km) koszt dostawy 5 zł, większe odległości - do uzgodnienia telefonicznie 22 7794386, 505445117. U nas możesz płacić kartą. Również w dostawie - o chęci płatności kartą poinformuj nas podczas składania zamówienia. Miło nam będzie Ciebie gościć...